PARÇA EŞYA TAŞIMA ANKARA

hizmetler - parça eşya taşıma

 

Aktur Nakliyat, evinizdeki eşyaların tamamını değil bir kısmını taşıma veya başka bir adresten herhangi bir eşyayı adresinize getirme gibi durumlarda da yanınızda olacak profesyonel parça eşya taşıma hizmeti sunmaktadır.

 

Parsiyel nakliye veya parça eşya taşıma, herhangi bir adreste bulunan eşyaların bir nakliye şirketi aracılığıyla hasar almaması ve güvenli bir şekilde farklı bir yere nakledilmesi anlamına gelmektedir.

 

Evden eve nakliye sadece evde bulunan eşyaların taşınmasıyla sınırlı olabileceği gibi, nakledilecek evde tüm eşya ve materyallerin tam olarak yerleştirilmesi şeklinde de gerçekleştirilebilir. Benzer şekilde, parça eşya taşımacılığında da dilerseniz Aktur Nakliyat personeli tarafından eşyalarınızın yerleştirme işlemi yapılmaktadır. Bu sayede taşıma süreci daha kolay ve sorunsuz bir şekilde tamamlanır.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

0312 376 37 38 0534 438 84 70 0539 345 86 69 0551 553 04 49

Ev nakliye, büro taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, iller arası nakliye, uluslararası evden eve nakliye veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliye gereksinimleriniz konusunda AKTUR NAKLİYAT ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

ANKARA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

AKTUR NAKLİYAT, ANKARA'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR