EVDEN EVE NAKLİYAT

hizmetler - evden eve nakliyat

 

Herhangi bir adreste var olan eşyaların bir nakliye şirketi vasıtasıyla hasar görmeden bir evden farklı bir eve taşınmaları faaliyetine evden eve nakliye denir.

 

Evden eve taşıma organizasyonu, ev eşyası nakil etaplarının, mobilyalar, ev makineleri ile başka ev eşyalarının tahribat almaması anlamında ihtiyaç arz eden düzenlemelerin organize edilmesi içeriğiyle, belirli bir organizasyon çerçevesinde icra edilmesidir. Evinizde var olan tüm eşyaların toparlanması, paketlenerek korumaya alınması, nakliyat kamyonu ile taşınarak istenilen yerlerine güvenle iletilmesi aşamalarını ihtiva eder.

 

Evden Eve Nakliye Neyi İfade Eder? Ne şekilde İcra Edilir?

Evden Eve Nakliye, evde bulunan eşyaların yeni mekana transferinde, ev eşyalarının hasar görmesini ortadan kaldırıcı önlemlerle beraber, tecrübeli bir kadro tarafından demontaj ve monte işlerinin de yerine getirildiği elit bir nakliye düzenidir.

 

Evden Eve Taşıma basitçe ev eşyaşarının sevk edilmesi amacıyla icra edilebileceği gibi, taşınılacak olan evde tüm eşya ve materyallerin tam olarak yerleştirilmesi biçiminde de gerçekleştirilebilmektedir.

 

Evde bulunan eşyaların zarar görmesine izin verilmemesi hedefiyle, oldukları pozisyonda parçalarına ayırma süreçleri ve ambalajlama işlemleri yerine getirilerek yeni bir eve nakledilmesi ile tekrar kurulmaları ve tasarrufa hazırlıklı bir şekle getirilmesi süreçleri evden eve taşımacılık süreçlerinin esasını meydana getirmektedir.

 

Transfer planının en başta gelen evresi ve unsuru durumuna gelen evden eve nakliye, görevinin cidden uzmanı bir şirket tarafından sonuçlandırılmadığı durumda hiç de şakaya gelmeyen ve çözümü akla yatkın olmayan dertlere sebeb olabilmektedir. Eşya ve yüklerinizi taşımaları için teslim ettiğiniz şirketin, alanında yetkili ve tecrübeli bir personeli, kapalı ve çelik kasalı evden eve taşıma kamyonları ve güçlü kurumsal yapısı ile itimat edilen bir şirket olması zorunludur.

 

Evden eve taşıma hizmetlerinde ilk olarak ehemmiyet atfedilmesi gerekli olan faktör ambalajlamadır. Nakledilecek mobilyalar, materyal ve evinizde bulunan eşyaların, kullanma niteliklerine göre seçilen farklı ambalaj materyalleriyle sarılarak nakliyat amacıyla uygun bir şekle getirilmeleri fazlasıyla gereklidir.

 

Nitelikli ve tecrübeli bir takviye ile problemsiz bir taşınma temin edilecektir. Evden eve taşıma anlamı itibariyle nedir? sualini oldukça fazla sayıda kişi sormakta ve bu ifadenin yanlızca taşınma şeklinde düşünülmesi de yetersiz bir anlayış anlamıyla benimsenmektedir. Ev taşıma programında hemen fiiliyata başlamadan evvel, ciddi bir programlama prosedürü oluşturulmalıdır.

 

Kurumumuzun sahasında profesyonelleşmiş ve aynı şekilde tecrübeli çalışan kadrosu yardımı ile, taşınmanın tüm zorluğundan kolaylıkla uzak kalabilir ve eşyalarınızın güvenliğini de garanti ederek tercih ettiğiniz yere tüm eşya ve malzemelerinizi taşıyabilirsiniz.

 

Evden Eve Nakliye Organizasyonu Kapsamında Yerine Getirilen Faaliyetler

- Ön inceleme (Ekspertiz): Transfer projesinin tam kapsamıyla sorunsuz uygulanabilmesi doğrultusunda taşınacak mekanda teftiş manasında olan ve ayrıca organisazyonumuzun bedelsiz arz ettiği eksper servisinden yararlanmalısınız.

 

- Nakliyat sigortası: Taşımacılık sigortası, eşya ve yüklerinizi nakliyat hizmetleri esnasında ihtimal dahilinde olan ve arzu edilmeyen hallere ve olaylara karşı teminat içerisine dahil eder.

 

- Sökme ve Monte: Evde bulunan eşyaların düzgün şekilde sarımı, nakil aracına dengeli yerleştirilebilmesi ve daha emniyetli sevk edilmesi gayesiyle sökme hizmetleri yetkili personelimiz tarafından yerine getirilmektedir. Aynı zamanda Yatak odası gardrobu gibi demonteleri yapılan mobilyalarınız, yeni yerleşim adresinizde tesbip ettiğiniz biçimde pozisyonlandırılarak yeniden ekibimiz tarafından montajlanır.

 

- Ambalaj için malzeme seçimi ve Ambalajlama: Taşınacak mekanda olan tüm materyaller ve diğer tüm eşyalar için materyal çeşitlerine göre tespit edilen paketleme gereçleri kullanılmak suretiyle ambalajlama işlemleri yerine getirilmektedir.

 

- Taşıyıcı araca istifleme: Bölümlerine ayrılan ve de ambalajlamasi yapılmış olan möble ve diğer malzemelerinizin nakli esnasında sarsılmalara karşın korunmaları, taşıma aracına sağlam yerleştirilerek yüklenmesi sayesinde mümkün olur.

 

- Eşyaların yerleştirilmesi: İstenen yerleşim yerine nakliyesi yapılan ve kurulumları tamamlanan eşya ve malzemeleriniz sizlerin belirlediğiniz biçimde konumlandırılır ve kullanımınıza hazır duruma getirilir.

 

- Ev eşyası barındırma: Ev eşyası barındırma programı olan şirketimizle bağlantıya geçerek lüzumlu olan korumalı sandıklarınızı isteyebilir, birinci sınıf ve emniyetli ev eşyası barındırma işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Şirketimizce Evden eve nakliyat faaliyetleri alanında bilhassa eşya emniyetliliği meselesine ciddi oranda özen gösterilmektedir. Organize bir işletme olmanın getirdiği ehil bakış neticesinde, eşya ve malzemelerin zayiatı yahut tahrip olması gibi hallerin önlenmesi sağlanır.

 

Evden eve nakliyat fiyatları hususunda kurumumuzun her türlü ödeme gücüne müsait maliyet aranjmanı neticesinde, her kişi kolaylıkla söz konusu hizmeti kullanabilecektir. Eşya ve yüklerinizin kısa bir zamanda ve güvenilir koşullar kapsamında nakledilmesi ve konumlandırılması için, kurumumuza her zaman itimat edebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

0312 376 37 38 0534 438 84 70 0539 345 86 69 0551 553 04 49

Ev nakliye, büro taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, iller arası nakliye, uluslararası evden eve nakliye veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliye gereksinimleriniz konusunda AKTUR NAKLİYAT ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

ANKARA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

AKTUR NAKLİYAT, ANKARA'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR