EVDEN EVE NAKLİYAT SİNCAN


ankara evden eve nakliyat

 

Sincan eşya taşıma hizmeti, bu semtteki konut sahiplerine ev taşıma konusunda güven temin eder. Taşınma süresince ehil destek temin etmek, eşya ve malzemelerin güvenli ve sıkıntısız bir bir formda istenen adreslerine nakledilebilmelerini sağlar.

 

Sincan evden eve taşıma hizmeti, geniş bir kapsamda sunulmaktadır ve müşterilere kaliteli ve güvenilir bir ev taşıma tecrübesi yaşatmaktadır. Deneyimli lojistik şirketleri, güvenli taşımacılığı temel alırlar ve nakliye faaliyetlerini eksiksiz bir biçimde sonuca ulaştırırlar. Sincan'da oturanlar açısından eşya taşıma gereksinimi duyduklarında birinci sınıf bir hizmet sağlayıcıyla çalışmak, ev taşıma faaliyetlerini zahmetsizleştirir ve aynı zamanda doğabilecek bilinmezleri önler.

 

Aktur Nakliyat, Burada oturanlar için geniş kapsamlı lojistik hizmetleri verebilen öncü konumundaki bir firmadır. Eşyaların paketlenmesi, söküm ve montaj, taşıma sigortası ve nakilleri yapılan ev eşyalarının yerleştirilmesi benzeri geniş bir yelpazede hizmet sunarak hizmet verdiği insanların ev nakliyesi faaliyetlerini kolaylaştırır.

 

Taşınacak eşyaların sarılması hizmeti, eşyaların sağlam bir halde nakillerini sağlamak adına büyük anlam taşır. Aktur Nakliyat, eğitimli kadrosu ve birinci sınıf ambalaj malzemeleri ile eşya veya ürünleri dikkatle sargılar ve eşya nakli esnasında her hangi bir zarar olasılığını sıfırlar.

 

Sökme ve monte işlemleri de kuruluşumuzun ifa ettiği ciddi bir faaliyettir. Elbise dolapları benzeri mobilyaların sökülmesi ve monte edilmesi boyunca uzman personelimiz titizlik gösterir ve bu sayede taşınan malzemelerin güvenceli bir biçimde taşınmasını sağlar.

 

Ayrıca Aktur Nakliyat, ev nakliyat süresince olası tehlikeli durumlara karşılık müşterilerini koruma niteliği taşıyan nakliyat sigortası da yapmaktadır. Böylece, taşıma esnasında meydana gelebilecek bir olumsuzluk durumunda hasar en aza indirilir.

 

Ek olarak , nakliyat bitiminde ev eşyalarının yerleştirilmesi ve montajlarının yapılması da firmamızın profesyonel ekibi tarafından yapılır.

 

Aktur Nakliyat, teferruatlı hizmet ağı ve müşteri memnuniyeti hedefli anlayışıyla hizmet getirdiği insanların eşya taşıma faaliyetlerini eksiksiz ve güvenli bir biçimde yönetir.

 

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

0312 376 37 38 0534 438 84 70 0539 345 86 69 0551 553 04 49

Ev nakliye, büro taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, iller arası nakliye, uluslararası evden eve nakliye veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliye gereksinimleriniz konusunda AKTUR NAKLİYAT ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

ANKARA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

AKTUR NAKLİYAT, ANKARA'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR