ANKARA İSTANBUL ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

ankara istanbul arası şehirlerarasi- evden eve nakliyat

 

İllerarası nakliye, bölgesel taşımaya nispeten daha geniş kilometre barındıran nakliye biçimidir. Taşımacılık itibariyle ayrımı bulunmaz. Şehirler arası nakliyede uzaklık çoktur. Bu sebeple, sözü edilen gaye adına sevk edilecek taşımacılık kamyonlarının uzak mesafelere karşı muhafazalı ve emniyetli yapıda bulunması icap etmektedir. Şirketimizin Ankara İstanbul arası evden eve nakliyat gayesiyle yararınıza sunduğu şehirler arası taşıma kamyonları, dirençli ve korunaklıdır.

 

Şehirler Arası Nakliye Ne Gibi Bir Mana Kapsamaktadır? Ne şekilde Sonuçlandırılır?

Çağımız taşımacılık teknolojilerinin ilerlemesiyle, çelik kasalı taşıma araçlarının kullanışlılığı ve emniyeti çoğalmıştır. İllerarası Nakliye aşamalarında, değişik taşıtları kullanmakta olan kurumumuz, seri ve hassas lojistik işlemleri arzetmektedir. Yurdumuzun tüm illerine şehirlerarası taşımacılık hizmetleri sunan şirketimiz, yurttaşlarımızın isteklerine en sağlam biçimde yanıt sunabilmek adına, gereken bütün koşulları ifa etmektedir. Şehirler arası evden eve taşıma süreçlerinde, eğitimli personel görevlendirilir. Bununla beraber organisazyonumuzun tatbik ettiği elit işlemler kapsamında son derece hassas lojistik işlemleri icra edilmektedir.

 

Ankara İstanbul Arası Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılmaktadır?

Eksper işlemiyle nakliyat süreçleri start alır ve lüzumlu olan vasıta, eksper tarafından tespit edilir. Anlaşmanın ardından mobilyalar ve beyaz eşyalar teminat altına alınır. Kırılgan malzeme ve materyallerin özel bir biçimde ambalajlanması ile öteki tüm eşya ve malzemelerin korunaklanması aşamasından itibaren, asansör kullanılarak çelik kasalı vasıtaya, tüm eşyalar yüklenir. İlk aşamada büyük ve mukavemetli mobilya ve beyaz eşyalar istiflenir ve ardından kırılabilir eşya ve malzemeler istiflenir.

 

Çelik kasalı vasıtalarımızın ev eşyası nakil hizmeti gayesiyle kapsamlı bir formda imal edilmesiyle, iller arası nakliyede ev eşyası emniyeti tam bir biçimde temin edilmektedir.

 

Kurumumuz adına vatandaşlarımızın hizmetlerimizden memnun olması birikimimizin temel nedenidir.

 

İller arası lojistik faaliyetleri alanında, eşyaların paketlenmesi ile korunaklama süreçleri ayrıcalıklıdır. Uzak mesafelerin sıkıntılarıyla eşya ve yüklerin taşınacağı çevrenin genel durumu hesaplanır ve bu doğrultuda eşyaların paketlenmesi işlemleri tamamlanır. Ambalajlamadan sonraki aşamada araç içi istifleme faaliyeti yapılır. Titiz bir şekilde tamamlanan ambalajlama ve araca istifleme sayesinde malzemeleriniz tahribat almamaktadır. Şehirler arası taşımacılık adına zorunlu olan tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz uzman, mesleki belgelere sahip olan soförlerdir. Kurumumuzun ve elemanlarımızın temin etmiş olduğu yetki belgeleri neticesinde, yol güzergahında çıkabilecek tüm resmi ve gayriresmi sıkıntılar önceden böylece engellenmiştir. Şirketimiz tüm işlemlerde tedbirli hareket etmektedir.

 

İllerarası nakliye maliyetleri, taşınılacak çevrenin mesafesi, çelik kasalı vasıtanın durumu, ihtiyaç duyulan ek faaliyetler ve taşıma aracının kapasitesi gibi hallere göre farklılık arzeder. Kuruluşumuz, Ankara İstanbul arası evden eve nakliyat işlemlerinde son derece yerinde bir kapsamda ücretlendirme yapmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

0312 376 37 38 0534 438 84 70 0539 345 86 69 0551 553 04 49

Ev nakliye, büro taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, iller arası nakliye, uluslararası evden eve nakliye veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliye gereksinimleriniz konusunda AKTUR NAKLİYAT ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

ANKARA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

AKTUR NAKLİYAT, ANKARA'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR