ANKARA OFİS TAŞIMACILIĞI

hizmetler - ofis taşıma

 

Aktur Nakliyat, Ankara İşyeri Taşıma hizmetleri kuruluşları arasında güçlü organize özelllikleri ve ayrıca mutlak müşteri tatmini düşüncesiyle belirgin niteliklere haiz bir kuruluştur.

 

İş yeri transferi öteki nakliyat modellerine kıyasla daha ayrıntılı itina ve de ehliyet gerektiren bir nakliye işidir.

 

İşyerinizin nakledilmesi hakkında işletmemizle temasa geçtiğinizde ilk önce taşıma konusunda görev verdiğimiz bir personel bize ilettiğiniz adrese gelir ve işyerinizdeki eşya ve malzemelerinizi analiz eder. Analiz işlemi sonrasında nakliye planı yapılır.

 

Nakil esnasında naklin daha hızlı ve kolay olabilmesi gayesiyle iş yeri sınıflarına ayrılarak nakledilir. Evrak dolapları ve mobilyaların söküm işlemleri nispeten süzenli olabilmesi amacıyla kendinden şarjlı söküm aletleri tercih edilmektedir. Bütün büro eşya ve malzemeleri yurtdışından ithal ettiğimiz baloncuklu naylonlara sarılarak ambalajlanır. Dosyalar ile masa aksesuarlarıysa kolilenerek üzerlerine açıklayıcı bilgileri yazılmak suretiyle karışıklık engellenir.

 

İşletmemiz işyeri nakliyesi işlemlerini güvence altına dahil etmektedir.

 

Ankara Ofis Taşıma faaliyet alanında senelerdir önder konumunu muhafaza eden kurumumuz Yurtiçi Taşımacılık, itimat ve profesyonellik ile Ankara'lılara hizmetlerde bulunmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

0312 376 37 38 0534 438 84 70 0539 345 86 69 0551 553 04 49

Ev nakliye, büro taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, iller arası nakliye, uluslararası evden eve nakliye veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliye gereksinimleriniz konusunda AKTUR NAKLİYAT ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

ANKARA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

AKTUR NAKLİYAT, ANKARA'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR