FUAR TAŞIMACILIĞI ANKARA

hizmetler - fuar taşımacılığı

 

Fuarlara katılan firmalar için süre ve zaman aralığı son derece önemlidir, çünkü fuar süresi önceden belirlenmiş bir zaman dilimindedir ve bu zaman aralığının dışına taşıma yapılamaz. Bu nedenle, fuara getirilecek ekipman ve malzemelerin taşınması için güvenilir ve kurumsal bir nakliye firması seçmek çok önemlidir.

 

Ankara Aktur Nakliyat, uzun veya kısa süreli fuarlara katılımlarınızda dikkatli bir taşıma planlaması yaparak hem zamanına dikkat etmekte hem de fuar ürünlerinizin zarar görmesini önlemek için ekstra tedbirler almaktadır. Fuar alanında bulunan görsel dekorasyonlar, mobilyalar, sunum malzemeleri ve fuara götürülecek diğer ürünlerin nakliyesini titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

 

Aktur Nakliyat olarak, fuar katılımlarınızda ekipmanlarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak için deneyimli ve profesyonel bir ekibimiz bulunmaktadır. Fuara özgü ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel taşıma çözümleri sunarak, fuar sürecinizin sorunsuz ve başarılı geçmesine yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

0312 376 37 38 0534 438 84 70 0539 345 86 69 0551 553 04 49

Ev nakliye, büro taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, iller arası nakliye, uluslararası evden eve nakliye veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliye gereksinimleriniz konusunda AKTUR NAKLİYAT ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

ANKARA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

AKTUR NAKLİYAT, ANKARA'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR