ANKARA ADANA ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

ankara adana arası şehirlerarasi- evden eve nakliyat

 

Şehirler arası nakliye, şehiriçi nakliyeye nispeten uzak kilometre konu edinen taşımacılık biçimidir. Nakliyat itibariyle ayrımı bulunmamaktadır. İller arası taşımacılıkta uzaklık önemli oranda fazladır. Bu sebeple, sözü edilen gaye adına kullanılacak olan nakliye vasıtalarının uzak mesafelere karşı korunaklı ve emniyetli yapıda bulunması icap etmektedir. İşletmemizin Ankara Adana arası evden eve nakliyat gayesiyle faydanıza sunduğu şehirler arası taşıma kamyonları, uzun ömürlü ve korunaklıdır.

 

Şehirler Arası Nakliye Ne Demektir? Ne şekilde Sonuçlandırılır?

Çağımız taşımacılık uygulamalarının müspet kapsamda biçimlenmesiyle, çelik kasalı nakliyat taşıtlarının kullanışlılığı ve sağlamlığı fazlalaşmıştır. Şehirlerarası Taşımacılık süreçlerinde, çeşitli vasıtaları istihdam eden işletmemiz, seri ve sağlam nakliye eylemleri servis etmektedir. Yurdumuzun tüm illerine şehirlerarası taşımacılık hizmetleri sunan şirketimiz, vatandaşlarımızın taşınma taleplerine en sağlam biçimde yanıt sunabilmek adına, mecburi anlamda ihtiyaç duyulabilecek koşulları icra etmektedir. iller arası evden eve taşımacılık aşamalarında, tecrübeli bir kadro görevlendirilir. Bununla birlikte şirketimizin kullandığı seçkin çalışma şekilleriyle son derece emniyetli lojistik hizmetleri icra edilmektedir.

 

Ankara Adana Arası Evden Eve Nakliyat Hizmet kapsamı?

Eksper işlemiyle taşımacılık faaliyetleri start alır ve gereken nakliye aracı, eksper tarafından tespit edilir. Anlaşmanın ardından möble ve beyaz eşyalar teminat altına alınır. Kırılgan malzemelerin kendine özgü paketleme materyalleriyle ambalajlanması ile öteki eşya ve malzemelerin ambalajlanması aşamasından itibaren, nakliye nedeniyle belirlenen vasıtaya tüm eşya ve malzemeler istiflenir. İlk aşamada hacimli ve mukavemetli mobilya ve beyaz eşyalar yüklenir ve ardından kırılabilir eşya ve malzemeler yüklenir.

 

Çelik kasalı kamyon, kamyonet ve tırlarımızın ev eşyası nakliyesi işlemleri adına spesifik bir biçimde imal edilmesiyle, illerarası nakliyede tüm eşyalarınızın zarara karşı muhafaza edilmesi tam bir biçimde temin edilmektedir.

 

Şirketimiz adına hizmet verdiğimiz kurum ve şahısların hizmetlerimizden memnun olması potansiyelimizin ana nedenidir.

 

Şehirler arası nakliye sektöründe, ambalajlama ile korunaklama süreçleri kendine özgüdür. Uzak mesafelerin sorunlarıyla yerleşilecek ilin iklimsel durumu hesaplanır ve bunlara göre ambalajlama işlemleri neticelendirilir. Ambalajlamadan sonraki aşamada araç içi istifleme süreci yerine getirilir. Dikkatlice uygulanılan ambalajlama ve yükleme sayesinde malzemeleriniz ziyan görmemektedir. İllerarası nakliye hususunda gereken tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz eğitimli, mesleki belgelere sahip olan şahıslardır. İşletmemizin ve personelimizin sahip bulunduğu yeterlilik belgeleri neticesinde, yol güzergahında çıkabilecek tüm resmi ve gayriresmi sıkıntılar önceden böylece engellenmiştir. Şirketimiz tüm işlemlerde özenli işlem yapmaktadır.

 

İllerarası taşıma ücretleri, taşınılacak çevrenin mesafesi, çelik kasalı taşıtın durumu, talep edilen ek faaliyetler ve taşıma vasıtasının kapasitesi gibi koşullara göre değişiklik gösterebilir. İşletmemiz, Ankara Adana arası evden eve nakliyat hususunda son derece makul bir kapsamda ücretlendirme yapmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

0312 376 37 38 0534 438 84 70 0539 345 86 69 0551 553 04 49

Ev nakliye, büro taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, iller arası nakliye, uluslararası evden eve nakliye veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliye gereksinimleriniz konusunda AKTUR NAKLİYAT ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

ANKARA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

AKTUR NAKLİYAT, ANKARA'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR