ANKARA ANTALYA ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

ankara antalya arası şehirlerarasi- evden eve nakliyat

 

İllerarası taşıma, şehiriçi nakliyeye nispeten uzak kilometre barındıran eşya taşıma biçimidir. Lojistik yönüyle ayrımı bulunmaz. İllerarası nakliyede uzaklık çoktur. Bu sebeple, söz konusu gaye doğrultusunda sevk edilecek nakliye kamyonlarının uzak mesafelere karşı korunaklı ve sağlam yapıda olması gerekmektedir. Kuruluşumuzun Ankara Antalya arası evden eve nakliyat amacıyla istihdam ettiği şehirler arası taşıma kamyonları, dirençli ve darbe emici niteliklidir.

 

Şehirler Arası Nakliye Ne Demektir? Ne şekilde Sonuçlandırılır?

Zamanımız lojistik yöntemlerinin gelişme göstermesiyle, çelik kasalı kamyonların kullanışlılığı ve emniyetliliği çoğalmıştır. İller arası Taşıma faaliyetlerinde, değişik vasıtaları istihdam eden kurumumuz, seri ve sağlam nakliyat etkinlikleri uygulamaktadır. Memleketimizin her tarafına iller arası taşıma hizmetleri sunan kuruluşumuz, kişi ve kuruluşların isteklerine en kaliteli biçimde yanıt sunabilmek adına, gereken ihtiyaç duyulabilecek koşulları uygulamaktadır. iller arası evden eve nakliye hizmetlerinde, birikimli personel istihdam edilmektedir. Bununla beraber kurumumuzun kullandığı kaliteli işlemler kapsamında son derece hassas taşımacılık işlemleri yerine getirilmektedir.

 

Ankara Antalya Arası Evden Eve Nakliyat Hizmet kapsamı?

Yerinde İnceleme aşamasıyla nakliye süreçleri start alır ve gereken vasıta, eksper raporu ile saptanır. Anlaşma sonrası taşınacak mekanda mevcut olan tüm ev eşyaları ve cihazlar sigorta kapsamına alınır. Kırılgan eşya ve taşınacak materyalin kendine özgü paketleme materyalleriyle ambalajlanması ile öteki eşya ve malzemelerin ambalajlanması aşamasından itibaren, nakliye nedeniyle belirlenen kamyon veya tıra tüm eşyalar istiflenir. İlk önce hacimli ve dayanıklı ev eşyaları ve cihazlar yüklenir ve ardından kırılabilir ev eşyaları ve cihazlar yüklenir.

 

Çelik kasalı nakliyat vasıtalarımızın ev eşyası nakli hizmeti nedeniyle spesifik bir biçimde imal edilmesiyle, iller arası taşımacılıkta taşınan eşyaların ziyan görmeye karşı muhafaza edilmesi tam bir biçimde temin edilmektedir.

 

Şirketimiz adına hizmet verdiğimiz kurum ve şahısların hizmetlerimizden memnun olması asıl gayemizdir.

 

İller arası nakliye faaliyetleri alanında, ambalajlama ile muhafazalama faaliyetleri ayrıcalıklıdır. Uzak güzergahların problemleri ile eşya ve yüklerin taşınacağı bölgenin fiziki durumu değerlendirilir ve bunlara göre eşyaların paketlenmesi işlemleri tamamlanır. Ambalajlamadan itibaren araç içi istifleme faaliyeti yerine getirilir. Dikkatlice uygulanan ambalajlama ve yükleme sayesinde eşya ve malzemeleriniz tahribat almamaktadır. İller arası taşımacılık adına zorunluluk arzeden tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz deneyimli, mesleklerinin gerektirdiği sahip olan şahıslardır. Kuruluşumuzun ve kadromuzun sahip bulunduğu yeterlilik belgeleri neticesinde, yol güzergahında olabilecek tüm resmi ve gayriresmi problemler önceden önlenmiştir. Şirketimiz tüm aşamalarda tedbirli hareket etmektedir.

 

İllerarası taşıma maliyetleri, taşınılacak yörenin mesafesi, çelik kasalı taşıma aracının özellikleri, talep edilen ek seçenekler ve taşıma vasıtasının tonaj kapsamı gibi durumlara göre değişiklik gösterebilir. Şirketimiz, Ankara Antalya arası evden eve nakliyat organizasyonlarında son derece müsait bir kapsamda ücret belirlemektedir.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

0312 376 37 38 0534 438 84 70 0539 345 86 69 0551 553 04 49

Ev nakliye, büro taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, iller arası nakliye, uluslararası evden eve nakliye veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliye gereksinimleriniz konusunda AKTUR NAKLİYAT ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

ANKARA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

AKTUR NAKLİYAT, ANKARA'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR