ANKARA AKTUR NAKLİYAT FİRMA PROFİLİ

aktur nakliyat AKTUR EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşımacılık kapsamında 1984 senesinden bu zamana görev ifa ettiğimiz zaman içinde oldukça fazla sayıda birey, firma ve de kamu kuruluşuna hizmetlerde bulunmuş olan AKTUR NAKLİYAT, söz konusu sektörde öncü konumundaki lojistik kuruluşları içerisinde yer almaktadır.

 

Hizmet sunduğu müşterilere nitelikli ve ayrıca emniyetli işlemler sunan AKTUR NAKLİYAT, son derece etkin olan mazisi boyunca, bir o kadar etkili referanslar da kazanmıştır.

Aktur Nakliye organizasyon özelllikleri, şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat faaliyetlerinde opere ettiği 5 tane ortanca büyüklükte ve 3 tane büyük büyüklükte lojistik kamyonu, lokal sahada asansörlü ev nakliyat işlemlerinde faydanıza sunduğu bir farklı nakliyat asansörü kamyonu, ev eşyası koruma işlemleri doğrultusunda 1000 metrekare dahili bölümü olan, emniyetli deposu ile aynı zamanda nakli yapılacak her farklı malzeme ve eşya formuna elverişli derlenmiş paketleme gereçleri depolarından meydana gelmektedir.

 

Ayrıca kurumumuzun, hizmet verdiği şahıs ve kuruluşların eşya nakli istemlerine zahmetsiz cevap verebilme gayesiyle istihdam ettiği, tümü kendi özel alanlarında deneyim sahibi ve deneyimli çalışan ekibi mevcuttur.

aktur evden eve nakliyat

Kurumumuz, evden eve taşıma faaliyetleriyle beraber, asansörlü taşımacılık, illerarası taşıma, uluslararası ev nakliyat, eşya muhafazası ve ofis taşımacılığı hizmetlerini de mütehassıs bir şekilde icra etmektedir.

 

"Ev Taşımada Güven" özdeyişiyle, hizmet verdiği birey ve şirketlere bir söz veren kurumumuz, müşterilerinin taleplerinin hesaplı, yüksek standartlarda, emniyetli bir biçimde ve tam zamanında sağlanmasını asıl hareket tarzı olarak belirlemiştir.

 

Evden eve taşımacılık şirketleri arasında öncü işletmelerden bir tanesi olan Aktur Nakliye kurumsal altyapısına gönlünüzce güven duyabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

0312 376 37 38 0534 438 84 70 0539 345 86 69 0551 553 04 49

Ev nakliye, büro taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, iller arası nakliye, uluslararası evden eve nakliye veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliye gereksinimleriniz konusunda AKTUR NAKLİYAT ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

ANKARA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

AKTUR NAKLİYAT, ANKARA'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR