ANKARA ÇEŞME ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

ankara çeşme arası şehirlerarasi- evden eve nakliyat

 

Şehirler arası Ev nakliyat, ev eşya ve malzemelerinin başka bir ile taşınabilmelerini kapsamaktadır. Söz konusu faaliyet, tüm eşya ve malzemelerin ambalajlanmasından, nakil işlemine dek tüm işlemleri barındırır. Bununla beraber, taşınan materyallerin sigorta işlemini ve gerekli hallerde depolanması hizmeti de sunabilmektedir.

 

Şehirler arası taşıma, şehiriçi taşımaya nispeten uzak kilometre barındıran nakliye biçimidir. Nakliye anlamında ayrımı bulunmamaktadır. Şehirler arası taşımada uzaklık çoktur. Bu sebeple, sözü edilen gaye adına kullanılacak olan taşımacılık kamyonlarının uzak mesafelere karşı muhafazalı ve sağlam yapıda bulunması gerekmektedir. İşletmemizin Ankara Çeşme kuşağı evden eve nakliyat amacıyla yararınıza sunduğu iller arası taşıma kamyonları, uzun ömürlü ve korumalıdır.

 

Şehirler Arası Nakliye Ne Demektir? Ne şekilde Yapılmaktadır?

Çağımız taşımacılık teknolojilerinin ilerleme göstermesiyle, çelik kasalı nakliye taşıtlarının kullanışlılığı ve dayanıklılığı çoğalmıştır. Şehirlerarası Taşıma süreçlerinde, değişik vasıtaları istihdam eden kurumumuz, seri ve emniyetli nakliyat organizasyonu uygulamaktadır. Ülkemizin her tarafına şehirlerarası taşımacılık hizmetleri sunan işletmemiz, hizmet sunduğumuz kuruluş ve kişilerin taşınma isteklerine en sağlam biçimde yanıt sunabilmek düşüncesiyle, lüzumlu olabilecek bütün koşulları içselleştirmektedir. Şehirler arası evden eve nakliye kademelerinde, birikimli bir kadro istihdam edilmektedir. Aynı zamanda organisazyonumuzun kullandığı kaliteli çalışma şekilleriyle son derece sağlam nakliyat hizmetleri yerine getirilmektedir.

 

Ankara Çeşme Arası Evden Eve Nakliyat Hizmet kapsamı?

Eksper aşamasıyla nakliye süreçleri start alır ve de gereken nakliye aracı, eksper tarafından tespit edilir. Anlaşma sonrası ev eşyaları ve elektronik aygıtlar teminat altına alınır. Kırılgan eşyalarınızın kendine özgü paketleme materyalleriyle ambalajlanması ile öteki eşya ve taşınacak materyalin korunaklanması aşamasından itibaren, nakliye nedeniyle sevk edilmiş vasıtaya tüm eşya ve malzemeler istiflenir. İlk aşamada büyük ve dayanıklı mobilya ve beyaz eşyalar istiflenir ve akabinde kırılabilir ev eşyaları ve cihazlar istiflenir.

 

Çelik kasalı vasıtalarımızın hassas malzeme transfer faaliyeti nedeniyle spesifik bir biçimde imal edilmesiyle, şehirlerarası nakliyede taşınan eşyaların ziyan görmeye karşı muhafaza edilmesi doğru bir şekilde bir biçimde temin edilmektedir.

 

Kuruluşumuz adına vatandaşlarımızın hizmetlerimizden memnun olması birikimimizin temel nedenidir.

 

İllerarası taşıma alanında, ambalajlama ile kılıflama hizmetleri ayrıcalıklıdır. Uzak mesafelerin sıkıntılarıyla eşya ve yüklerin taşınacağı yörenin genel durumu değerlendirilir ve bu doğrultuda eşyaların paketlenmesi metodları uygulanır. Eşyaların paketlenmesi süreci akabinde kamyon veya tıra yükleme süreci yerine getirilir. Titiz bir şekilde tamamlanan ambalajlama ve yükleme sayesinde eşya ve malzemeleriniz ziyan görmemektedir. Şehirler arası taşıma adına gereken tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibi, mesleki belgelere sahip olan şahıslardır. İşletmemizin ve kadromuzun sahip bulunduğu yeterlilik belgeleri neticesinde, yol güzergahında çıkabilecek tüm resmi ve gayriresmi problemler önceden önlenmiştir. Kurumumuz tüm işlemlerde titiz hareket etmektedir.

 

İller arası taşıma maliyetleri, taşınılacak çevrenin mesafesi, çelik kasalı taşıtın durumu, ihtiyaç duyulan ek seçenekler veya taşıma vasıtasının kapasitesi gibi durumlara göre farklılık arzeder. İşletmemiz, Ankara Çeşme arası taşıma işlemlerinde son derece elverişli bir kapsamda ücretlendirme yapmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

0312 376 37 38 0534 438 84 70 0539 345 86 69 0551 553 04 49

Ev nakliye, büro taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, iller arası nakliye, uluslararası evden eve nakliye veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliye gereksinimleriniz konusunda AKTUR NAKLİYAT ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

ANKARA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

AKTUR NAKLİYAT, ANKARA'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR