ANKARA İZMİR ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

ankara izmir arası şehirlerarasi- evden eve nakliyat

 

Şehirler arası Ev nakliyat, insanların evlerindeki eşya ve malzemelerinin diğer bir ile taşınmalarını ihtiva eder. Sözü edilen faaliyet, ev eşyalarının dayanıklı materyellerle sarımlarından, nakillerine dek tüm faaliyetleri barındırır. Aynı zamanda, taşınacak materyalin sigorta işlemini ve gerektiği taktirde barındırma işlemleri de sunar.

 

İller arası taşımacılık, bölgesel taşımacılık işlemlerine nispeten uzak kilometre konu edinen eşya taşıma biçimidir. Taşımacılık itibariyle ayrımı bulunmaz. İller arası taşımada kilometre çoktur. Bu gerekçeyle, söz konusu gaye doğrultusunda kullanılacak olan taşımacılık kamyonlarının uzak mesafelere karşı korunaklı ve güvenilir yapıda olması gerekmektedir. Kurumumuzun Ankara İzmir kuşağında bulunan evden eve nakliyat gayesiyle istihdam ettiği iller arası taşımacılık kamyonları, sağlam ve güvencelidir.

 

Şehirler Arası Taşıma Ne Demektir? Ne şekilde Neticelendirilir?

Zamanımız nakliye teknolojilerinin gelişim göstermesiyle, çelik kasalı taşıma araçlarının kullanışlılığı ve sağlamlığı fazlalaşmıştır. İllerarası Taşımacılık süreçlerinde, değişik kamyonları kullanmakta olan teşekkülümüz, seri ve sağlam eşya nakliyesi etkinlikleri servis etmektedir. Memleketimizin tümüne illerarası nakliye hizmetleri sunan işletmemiz, vatandaşlarımızın isteklerine en ciddi biçimde yanıt sunabilmek amacıyla, gereken bütün koşulları içselleştirmektedir. Şehirler arası evden eve nakliye kademelerinde, deneyimli personel görevlendirilir. Bununla beraber işletmemizin kullandığı uzman çalışma sistemleriyle son derece emniyetli eşya taşıma işlemleri yerine getirilmektedir.

 

Ankara İzmir Arası Evden Eve Nakliyat İşlemleri?

Yerinde İnceleme işlemiyle taşımacılık süreçleri start alır ya da gereken vasıta, eksper raporu ile tanımlanır. Anlaşma sonrası möble ve beyaz eşyalar teminat altına alınır. Kırılabilir ev eşyalarının özel şekilde ambalajlanması ile öteki eşya ve taşınacak materyalin ambalajlanması aşamasından hemen sonra, taşıma nedeniyle sevk edilmiş taşıta tüm eşya ve malzemeler istiflenir. İlk önce büyük ve mukavemetli ev eşyaları yüklenir ve sonrasında kırılabilir ev eşyaları ve cihazlar yüklenir.

 

Çelik kasalı nakliyat vasıtalarımızın ev eşyası taşımacılığı faaliyeti amacıyla hususi bir tarzda imal edilmesiyle, illerarası nakliyede tüm eşyalarınızın zarara karşı muhafaza edilmesi tam olarak bir biçimde temin edilmektedir.

 

Kuruluşumuz adına vatandaşlarımızın hizmetlerimizden memnun olması temel maksatımızdır.

 

Şehirler arası nakliye faaliyetleri alanında, eşyaların paketlenmesi ile korunaklama hizmetleri ayrıcalıklıdır. Uzak güzergahların sıkıntılarıyla eşya ve yüklerin taşınacağı ilin iklimsel özelllikleri düşünülür ve bunlara göre eşyaların paketlenmesi metodları uygulanır. Ambalajlamadan itibaren araç içi istifleme süreci yerine getirilir. Titiz bir şekilde tamamlanan ambalajlama ve araç içi yükleme sayesinde eşya ve malzemeleriniz zarara karşı muhafaza edilmektedir. İller arası taşımacılık hususunda zorunluluk arzeden tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz alanlarında uzman, mesleklerinin gerektirdiği sahip olan soförlerdir. Kuruluşumuzun ve personelimizin temin etmiş olduğu yeterlilik belgeleri neticesinde, güzergahta olabilecek tüm resmi ve gayriresmi problemler önceden böylece engellenmiştir. Şirketimiz tüm işlemlerde dikkatlice işlem yapmaktadır.

 

İller arası taşımacılık ücretleri, taşınılacak ilin mesafesi, çelik kasalı taşıma aracının özellikleri, talep edilen ek faaliyetler ve ayrıca taşıma vasıtasının kapasitesi gibi durumlara göre değişiklik gösterebilir. Kuruluşumuz, Ankara İzmir arası lojistik organizasyonlarında son derece müsait bir kapsamda ücret belirlemektedir.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

0312 376 37 38 0534 438 84 70 0539 345 86 69 0551 553 04 49

Ev nakliye, büro taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, iller arası nakliye, uluslararası evden eve nakliye veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliye gereksinimleriniz konusunda AKTUR NAKLİYAT ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

ANKARA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

AKTUR NAKLİYAT, ANKARA'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR