EVDEN EVE NAKLİYAT ETİMESGUT


ankara evden eve nakliyat

 

Etimesgut ev taşıma hizmeti, bu bölgedeki daire sakinlerine ev taşıma işlemlerinde elverişlilik temin eder. Taşınma esnasında ehil takviye elde etmek, eşyaların güvenli ve rahat bir şekilde istenen mekanına taşınmasını temin eder.

 

Etimesgut ev eşyası nakliye hizmeti, geniş bir kapsamda verilir ve bu hizmeti alanlara nitelikli ve güvenli bir ev taşımacılığı tecrübesi yaşatmaktadır. Deneyimli lojistik firmaları, müşteri memnuniyetini ön planda tutarlar ve evden eve nakliyat sürecini sorunsuz bir şekilde sonuca ulaştırırlar. Etimesgut'da yaşamakta olanlar açısından evden eve nakliyat ihtiyacı duyduklarında kaliteli bir hizmet sağlayıcıyla iş yapmak, eşya nakliyesi faaliyetlerini zahmetsizleştirir ve doğabilecek sorunları önleyebilir.

 

Aktur Taşımacılık, Bu ilçede yaşamakta olanlar için kayda değer lojistik hizmetleri verebilen önde gelen bir şirkettir. Eşyaların paketlenmesi, demonte ve monte, nakliye sigortası ve nakledilen eşya ve malzemelerin yerleştirilmesi vb. geniş kapsamda hizmetler ifa etmek suretiyle hizmet verdiği insanların taşınma sürecini kolaylaştırmaktadır.

 

Ambalaj faaliyeti, müşterilerin eşyalarının güvenli bir şekilde nakillerini sağlamak hususunda büyük anlam arz eder. Aktur Nakliyat, tecrübeli personeli ve sağlam paketleme bileşenleri bulundurarak eşyaları titizce sargılar ve eşya taşıma sırasında herhangi bir tahribat riskini minimize eder.

 

Sökme ve kurulum hizmetleri de kuruluşumuzun icra ettiği kapsamlı bir faaliyettir. Ağır ve komplike mobilyaların demontesi ve monte edilmesi boyunca eğitimli elemanlarımız titizlik gösterir ve de bu sayede evde bulunan eşyaların emniyetli bir biçimde nakillerini temin eder.

 

Ayrıca Aktur Nakliyat, ev nakliyesi sırasında olası olumsuzluklara karşın müşterilerini koruma niteliği taşıyan nakliyat sigortası da sunmaktadır. Bu sayede, nakliyat sürecinde meydana gelebilecek bir olumsuzluk halinde zarar karşılanır.

 

Ayrıca istendiği taktirde, ev eşyalarının yerlerine konumlandırılması ve montajlarının yapılması da şirketimizin uzmanlık alanına dahildir.

 

Aktur Nakliyat, teferruatlı servis ağı ve müşteri memnuniyeti merkezli yapısıyla hizmet sunduğu kişi ve kurumların ev nakliyesi aşamalarını eksiksiz ve güvenilir bir biçimde yerine getirmektedir.

 

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

0312 376 37 38 0534 438 84 70 0539 345 86 69 0551 553 04 49

Ev nakliye, büro taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, iller arası nakliye, uluslararası evden eve nakliye veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliye gereksinimleriniz konusunda AKTUR NAKLİYAT ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

ANKARA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

AKTUR NAKLİYAT, ANKARA'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR