ANKARA BODRUM ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

ankara bodrum arası şehirlerarasi- evden eve nakliyat

 

İllerarası nakliye, bölgesel nakliyeye nispeten uzak mesafe konu edinen transfer biçimidir. Lojistik itibariyle ayrımı bulunmaz. İllerarası taşımacılıkta kilometre önemli oranda fazladır. Bu nedenden ötürü, söz konusu gaye adına kullanılacak olan taşımacılık vasıtalarının uzak mesafelere karşı korunaklı ve güvenilir yapıda bulunması icap etmektedir. Kurumumuzun Ankara Bodrum arası evden eve nakliyat amacıyla yararınıza sunduğu illerarası lojistik vasıtaları, sağlam ve korunaklıdır.

 

Şehirler Arası Taşıma İçeriği İtibarıyla Ne Demektir? Ne şekilde Sonuçlandırılır?

Zamanımız taşıma teknolojilerinin müspet kapsamda biçimlenmesiyle, çelik kasalı kamyonların kullanışlılığı ve emniyetliliği çoğalmıştır. İller arası Taşımacılık faaliyetlerinde, değişik vasıtaları kullanmakta olan kurumumuz, seri ve sağlam eşya taşımacılığı etkinlikleri uygulamaktadır. Yurdumuzun her tarafına iller arası taşımacılık hizmetleri sunan kuruluşumuz, kişi ve kuruluşların isteklerine en ciddi biçimde yanıt sunabilmek amacıyla, gereken ihtiyaç duyulabilecek koşulları uygulamaktadır. Şehirler arası evden eve taşımacılık aşamalarında, profesyonel bir kadro görev yapar. Bununla birlikte kuruluşumuzun tatbik ettiği üstün çalışma şekilleriyle son derece emniyetli lojistik işlemleri icra edilmektedir.

 

Ankara Bodrum Arası Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılmaktadır?

Yerinde İnceleme aşamasıyla taşımacılık faaliyetleri start alır ve lüzumlu olan taşıma aracı, eksper raporu ile tanımlanır. Müşterimiz ile karşılıklı sözleşme akabinde mobilyalar ve beyaz eşyalar sigorta kapsamına alınır. Kırılabilir ev eşyalarının kendine özgü paketleme materyalleriyle korunaklanması ile öteki tüm eşya ve malzemelerin ambalajlanması aşamasından hemen sonra, asansörle çelik kasalı vasıtaya, tüm eşyalar istiflenir. Diğerlerinden önce büyük ve mukavemetli mobilyalar istiflenir ve akabinde kırılabilir ev eşyaları ve cihazlar istiflenir.

 

Çelik kasalı kamyon, kamyonet ve tırlarımızın hassas malzeme nakliyesi faaliyeti adına özgün bir biçimde imal edilmesiyle, iller arası nakliyede taşınan eşyaların hasara karşı muhafaza edilmesi tam anlamda temin edilmektedir.

 

Kurumumuz adına vatandaşlarımızın memnuniyeti birikimimizin temel nedenidir.

 

Şehirler arası taşıma alanında, ambalajlama ile kılıflama hizmetleri kendine hastır. Uzak güzergahların sorunlarıyla eşyaların taşınacağı ilin iklimsel özelllikleri düşünülür ve bunlara göre ambalajlama metodları uygulanır. Ambalajlama faaliyeti akabinde araca yükleme faaliyeti yerine getirilir. Titizlikle icra edilen ambalajlama ve istif sayesinde eşya ve malzemeleriniz hasar görmemektedir. Şehirler arası nakliye adına mecburi olan tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz deneyimli, mesleklerinin gerektirdiği sahip olan soförlerdir. Şirketimizin ve kadromuzun temin etmiş olduğu yetki belgeleri neticesinde, yol güzergahında olabilecek tüm resmi ve gayriresmi sıkıntılar önceden önlenmiştir. Kurumumuz tüm aşamalarda tedbirli hareket etmektedir.

 

İller arası nakliye ücretleri, taşınılacak çevrenin mesafesi, çelik kasalı taşıma aracının niteliği, talep edilen ek faaliyetler ve taşıma vasıtasının kapasitesi gibi koşullara göre farklılık arzeder. Kuruluşumuz, Ankara Bodrum arası evden eve nakliyat hizmetlerimizde son derece makul bir kapsamda ücretlendirme yapmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

0312 376 37 38 0534 438 84 70 0539 345 86 69 0551 553 04 49

Ev nakliye, büro taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, iller arası nakliye, uluslararası evden eve nakliye veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliye gereksinimleriniz konusunda AKTUR NAKLİYAT ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

ANKARA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

AKTUR NAKLİYAT, ANKARA'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR