EŞYA DEPOLAMA ANKARA

hizmetler - eşya depolama

 

Eşya muhafazası, işletmemizin ifa ettiği nitelikli hizmetlerden bir tanesidir. Eşya barındırma, her hangi bir malzemenin (örnek olarak araba ve motorlu araçlar, büro eşya ve malzemeleri, konut eşya ve malzemeleri, muhafaza etmeniz gerekli olan fazlalık eşya ve malzemeler, değerli kutular vb.) sağlam binalarda ve kendine özgü bölmelerde barındırılması anlamındadır.

 

Aktur Nakliyat, Ankara'da ev taşımacılığı ve büro nakliyesi süreçlerinin yanısıra, hizmet sağladığı birey ve kuruluşların istemleri etrafında ekonomik bir fiyatlandırmayla belirli periyotta Ankara eşya depolama işlemleri de uygulamaktadır. Bir sene yahut daha geniş periyotta eşya barındırma anlaşmalarında 1 kereliğine mahsus olacak şekilde nakliyat bedelsizdir.

 

Sürekli olarak CCTV sistemleri tarafından koruma altında bulunan depo ve antrepolarımız, yangın çıkması, çalınma ve bu paraleldeki sakıncalı koşullara karşılık da güvence kapsamındadır.

 

Sigortalanarak korumaya alınan emanetleriniz, olasılık dahilindeki hasarlara karşın güvence içine alınmış olacaktır.

 

Kuruluşumuzca tespit edilen eşya depolama maliyetleri, ciddi derecede makul standarttadır. Daha sonra ekstra maliyet tahakkuk ettirilmemektedir. Tüm ücretlendirme, planlamada müşterilerimize söylenmektedir. Müşterilerimizin rızalarının planlandığı eşya depolama faaliyetlerinde, zorunlu her bir olgu kurumumuzca hesaba katılmıştır.

 

Sağlam bir kuruluşa eşya ve malzemelerinizi emanet verme düşüncesindeyseniz, şirketimizin eşya muhafaza hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Güvenilirliği tescillenmiş eşya depolama organizasyonumuzda, şirketimiz açısından öncelikli etken daima müşteri memnuniyetinin kazanılmasıdır.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

0312 376 37 38 0534 438 84 70 0539 345 86 69 0551 553 04 49

Ev nakliye, büro taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, iller arası nakliye, uluslararası evden eve nakliye veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliye gereksinimleriniz konusunda AKTUR NAKLİYAT ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

ANKARA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

AKTUR NAKLİYAT, ANKARA'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR