ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT YENİMAHALLE


ankara yenimahalle asansörlü evden eve nakliyat

 

Yenimahalle'de asansörlü evden eve taşıma hizmeti sunan firmamız, kurumsal mobil ve kurmalı asansörleriyle eşya ve yüklerinizin güvenli bir şekilde nakledilmesini sağlar.

 

Asansörlü taşımacılık süreçleri başlamadan önce detaylı bir planlama yapılır. Nakliyesi yapılacak malzeme ve materyallerin belirlenmesiyle birlikte asansör aracının kullanılması gerekip gerekmediği de belirlenir. Asansör kullanımı özellikle bireyin kuvvetinin yetersiz olduğu ağırlık ve hacimdeki eşyaların kolayca taşınmasını sağlar. Asansörle yapılan taşıma işlemleri genellikle kısa sürede tamamlanır ve bu sayede eşyaların istenilen konuma hızlı bir şekilde taşınması sağlanır.

 

Yenimahalle asansörlü taşıma maliyetleri, binanın konumuna, katın yüksekliğine ve kullanılacak asansörlü nakliye aracına göre değişiklik gösterebilir. Fiyatlandırmada dikkate alınması gereken önemli faktör, asansör aracının kullanılma süresinin uzunluğudur.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

0312 376 37 38 0534 438 84 70 0539 345 86 69 0551 553 04 49

Ev nakliye, büro taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, iller arası nakliye, uluslararası evden eve nakliye veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliye gereksinimleriniz konusunda AKTUR NAKLİYAT ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

ANKARA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

AKTUR NAKLİYAT, ANKARA'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR