ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT KEÇİÖREN


ankara keçiören asansörlü evden eve nakliyat

 

Keçiören'de asansörlü ev taşıma hizmeti sunan firmamız, kurumsal mobil ve kurmalı asansörleriyle eşya ve yüklerinizin güvenli bir şekilde nakledilmesini sağlar.

 

Asansörlü nakliye süreçleri başlangıcında taşıma planı detaylı bir şekilde yapılır. Nakliyesi yapılacak ev veya ofis eşyaları tespit edildikten sonra asansör aracının kullanılması gerekip gerekmediği belirlenir. Asansör kullanımı özellikle bireyin kuvvetinin yetersiz olduğu ağırlık ve hacimdeki eşyaların rahatça taşınmasını sağlar. Asansörle yapılan nakliye operasyonları genellikle kısa sürede tamamlanır ve bu sayede eşyaların istenilen mekana hızlı bir şekilde taşınması sağlanır.

 

Keçiören asansörlü taşımacılık ücretleri, binanın bulunduğu adrese, katın yüksekliğine ve kullanılacak asansörlü nakliye aracına göre değişiklik gösterebilir. Fiyatlandırmada dikkate alınması gereken önemli faktör, asansör aracının kullanılacağı sürenin uzunluğudur.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

0312 376 37 38 0534 438 84 70 0539 345 86 69 0551 553 04 49

Ev nakliye, büro taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, iller arası nakliye, uluslararası evden eve nakliye veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliye gereksinimleriniz konusunda AKTUR NAKLİYAT ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

ANKARA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

AKTUR NAKLİYAT, ANKARA'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR