ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT ÇANKAYA


ankara çankaya asansörlü evden eve nakliyat

 

Çankaya'da asansörlü eşya taşıma hizmeti sunan firmamız, kurumsal mobil ve kurmalı asansörleriyle eşya ve yüklerinizin sağlam bir şekilde transferini sağlar.

 

Asansörlü evden eve nakliyat süreçlerinde öncelikle eşya taşıma planı detaylı bir şekilde yapılır. Nakliye yapılacak malzeme ve materyaller belirlendikten sonra asansör aracının kullanılması gerekip gerekmediği de tespit edilir. Asansör kullanımı özellikle bireyin kuvvetinin yetersiz olduğu ağırlık ve hacimdeki eşyaların kolayca taşınmasını sağlar. Asansörle yapılan eşya taşıma faaliyetleri, nispeten kısa bir sürede tamamlanabilir. Bu sayede, normalde uzun sürebilecek taşıma işlemleri hızlı bir şekilde sonuçlanır ve mobilya gibi büyük eşyaların hızlıca istenilen mekana taşınması sağlanır.

 

Çankaya asansörlü nakliye ücretleri, taşınacak dairenin çevresel koşullarına, katın yüksekliğine ve kullanılacak asansörlü taşıma aracına göre değişkenlik gösterebilir. Fiyatlandırmada önemli olan faktör, asansör aracının kullanılacağı sürenin uzunluğudur.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

0312 376 37 38 0534 438 84 70 0539 345 86 69 0551 553 04 49

Ev nakliye, büro taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, iller arası nakliye, uluslararası evden eve nakliye veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliye gereksinimleriniz konusunda AKTUR NAKLİYAT ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

ANKARA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

AKTUR NAKLİYAT, ANKARA'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR