ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT ALTINDAĞ


ankara altındağ asansörlü evden eve nakliyat

 

Altındağ'da asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız, kendi özel kurumsal mobil ve kurmalı asansörleriyle eşya ve yüklerinizin güvenli bir şekilde nakledilmesini sağlar.

 

Asansörlü nakliye süreçleri başlangıcında nakliye planı detaylı bir şekilde yapılır. Nakil işlemleri yapılacak tüm eşya ve malzemelerin belirlenmesiyle birlikte asansör aracının kullanımının gerekebileceği durumlar da tespit edilir. Asansör aracının kullanımı ile birey gücünün yetmeyeceği ağırlık ve irilikte bulunan ev eşyaları kolayca taşınabilir. Asansör kullanılarak yapılan taşıma operasyonları, nispeten kısa bir sürede tamamlanabilir. Bu sayede, geniş zaman dilimlerinde taşınabilen mobilya ve beyaz eşyalar, asansör kullanılarak yapılan taşımacılık hizmetleriyle kısa zamanda istenilen konuma taşınabilir.

 

Altındağ asansörlü evden eve nakliyat maliyetleri, nakil işlemleri yapılacak dairenin çevresel şartlarına, katınızın bulunduğu yüksekliğe ve kullanılacak asansörlü taşıma aracına göre değişkenlik gösterebilir. Fiyatlandırmada esas alınan faktör ise asansör aracının kullanılacağı sürenin uzunluğudur.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

0312 376 37 38 0534 438 84 70 0539 345 86 69 0551 553 04 49

Ev nakliye, büro taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, iller arası nakliye, uluslararası evden eve nakliye veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliye gereksinimleriniz konusunda AKTUR NAKLİYAT ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

ANKARA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

AKTUR NAKLİYAT, ANKARA'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR