ANKARA VİLLA TAŞIMA

hizmetler - villa taşıma

 

Villa taşıma işi evden eve nakliyat işi gibi değildir. Villa taşıma hassasiyet gerektirir zira villa eşyaları genellikle sair evlere nazaran daha değerlidir. Diğer taraftan kaba ve büyük eşyalardan oluşan villa eşyaları uzman ekip ve teknolojik altyapı gerektirir. Firmamız size bu hizmeti verebilecek donanım ve deneyime sahiptir.

 

Eşyaların çokluğu ve itinalı bir taşıma istemesi sebebiyle sektördeki birçok evden eve nakliyat firması bu hizmeti verebilecek kapasiteye sahip değildir. Bu alan müşterilerin taleplerine karşılık verebilmek için geniş bir araç filosuna sahip olmayı gerektirir. Dolayısıyla villa taşıma işlemini yaptıracağınız firmayı bünyesinde bulunması gereken özelliklere dikkat ederek seçmeniz sizin lehinize olacaktır.

 

Ankara'da villa Taşımacılığı olarak tüm hizmetleri kusursuz sunan bir firma olan Aktur Nakliyat, 1984 senesinden bu yana sürekli olarakkendini geliştirmekle birlikte bugün profesyonel bir hale gelmiştir.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

0312 376 37 38 0534 438 84 70 0539 345 86 69 0551 553 04 49

Ev nakliye, büro taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, iller arası nakliye, uluslararası evden eve nakliye veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliye gereksinimleriniz konusunda AKTUR NAKLİYAT ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

ANKARA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

AKTUR NAKLİYAT, ANKARA'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR