ANKARA BURSA ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

ankara bursa arası şehirlerarasi- evden eve nakliyat

 

İllerarası taşıma, şehiriçi nakliyeye nispeten uzak uzaklık barındıran nakil biçimidir. Nakliye itibariyle ayrımı bulunmamaktadır. Şehirler arası nakliyede uzaklık çoktur. Bu sebeple, söz konusu gaye doğrultusunda sevk edilecek nakliye kamyonlarının uzak mesafelere karşı muhafazalı ve emniyetli yapıda olması gerekmektedir. Kurumumuzun Ankara Bursa arası evden eve nakliyat amacıyla yararınıza sunduğu illerarası taşımacılık kamyonları, uzun ömürlü ve sarsıntı koruma niteliklidir.

 

Şehirler Arası Nakliye Ne Şekilde Bir Mana Kapsamaktadır? Ne şekilde Neticelendirilir?

Zamanımız nakliye teknolojilerinin ilerlemesiyle, çelik kasalı taşıma araçlarının kullanışlılığı ve dayanıklılığı fazlalaşmıştır. İller arası Taşıma faaliyetlerinde, değişik taşıtları kullanmakta olan teşekkülümüz, seri ve emniyetli nakliyat organizasyonu arzetmektedir. Memleketimizin tümüne iller arası taşıma hizmetleri sunan işletmemiz, hizmet sunduğumuz kuruluş ve kişilerin isteklerine en kaliteli biçimde yanıt sunabilmek gayesiyle, lüzumlu olabilecek ihtiyaç duyulabilecek koşulları uygulamaktadır. İllerarası evden eve nakliye hizmetlerinde, eğitimli bir kadro istihdam edilmektedir. Bununla birlikte organisazyonumuzun kullandığı eşsiz bir mekanizma neticesinde son derece sağlam nakliyat hizmetleri icra edilmektedir.

 

Ankara Bursa Arası Evden Eve Nakliyat Nasıl İcra Edilir?

Yerinde İnceleme işlemiyle nakliyat faaliyetleri start alır ve gereken taşıma aracı, eksper tarafından tespit edilir. Anlaşma sonrası ev eşyaları ve elektronik aygıtlar sigorta kapsamına alınır. Kırılabilir malzemelerin özel şekilde ambalajlanması ile öteki taşınacak materyalin korunaklanması aşamasından itibaren, nakliye sebebiyle sevk edilmiş vasıtaya evde bulunan tüm eşyalar istiflenir. İlk aşamada büyük ve mukavemetli ev eşyaları ve cihazlar istiflenir ve ardından kırılgan ev eşyaları ve cihazlar yüklenir.

 

Çelik kasalı vasıtalarımızın hassas yük nakil faaliyeti konusunda özgün bir biçimde imal edilmesiyle, iller arası taşımacılıkta taşınan eşyaların ziyan görmeye karşı muhafaza edilmesi tam bir biçimde temin edilmektedir.

 

Organizasyonumuz adına vatandaşlarımızın hizmetlerimizden memnun olması birikimimizin ana sebebidir.

 

İllerarası taşıma işlemlerinde, ambalajlama ile korunaklama süreçleri ayrıcalıklıdır. Uzak mesafelerin sorunları ile eşya ve yüklerin taşınacağı ilin fiziksel özelllikleri değerlendirilir ve bunlara göre eşyaların paketlenmesi metodları uygulanır. Ambalajlamadan itibaren kamyon veya tıra yükleme faaliyeti yerine getirilir. Titizlikle uygulaması yapılan ambalajlama ve araca istifleme sayesinde eşya ve malzemeleriniz hasar görmemektedir. İller arası taşıma adına zorunluluk arzeden tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz deneyimli, mesleki belgelere sahip olan soförlerdir. Şirketimizin ve elemanlarımızın sahip bulunduğu yetki belgeleri neticesinde, güzergahta olabilecek tüm resmi ve gayriresmi problemler önceden böylece engellenmiştir. Kuruluşumuz tüm aşamalarda titiz hareket etmektedir.

 

İller arası taşıma ücretleri, taşınılacak çevrenin mesafesi, çelik kasalı vasıtanın durumu, talep edilen ek seçenekler ve taşıma aracının kapasitesi gibi durumlara göre değişiklik arzeder. Kuruluşumuz, Ankara Bursa arası evden eve nakliyat organizasyonlarında son derece yerinde bir kapsamda ücretlendirme yapmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

0312 376 37 38 0534 438 84 70 0539 345 86 69 0551 553 04 49

Ev nakliye, büro taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, iller arası nakliye, uluslararası evden eve nakliye veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliye gereksinimleriniz konusunda AKTUR NAKLİYAT ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

ANKARA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

AKTUR NAKLİYAT, ANKARA'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR