ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT YENİMAHALLE

ankara yenimahalle asansörlü evden eve nakliyat

 

Yenimahalle asansörlü evden eve taşıma alanında kendi özel kurumsal mobil ve kurmalı asansörleriyle hizmet sunan kuruluşumuz, eşya ve yüklerinizin hasar görmeden transferlerini temin eder.

 

Asansörlü Taşımacılık süreçleri öncesinde planlama yapılır. Nakledilecek malzeme ve materyallerin tespit edilmesi ile beraber asansör aracının kullanımının gerekli olabileceği yük ve eşyaların halinde, nakliyat programına asansör aracı kullanılması da eklenir. Asansörlü nakliyat kullanımıyla birey kuvvetinin yetmeyeceği ağırlık ve hacimde bulunabilecek ev eşyaları, zorlanmadan taşınabilir. Asansör kullanılarak yapılan eşya taşıma etkinlikleri, nispeten az zamanda yerine getirilebilir. Bireylerin oldukça geniş bir zamanda taşıyabildiği malzemeler, asansör kullanılarak yapılan nakliye hizmetleri yardımı ile kısa bir süre zarfında istenilen konumlarına taşınabilir.

 

Yenimahalle Asansörlü taşıma maliyetleri, binanın bulunduğu konuma, katınızın bulunduğu yüksekliğe ve kullanılacak olan asansörlü nakliye vasıtasına göre farklılaşmaktadır. Fiyat belirlemede esas alınan nokta ise taşıma asansörünün kullanma süresinin uzunluğudur.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

0312 376 37 38 0534 438 84 70 0539 345 86 69 0551 553 04 49

Ev nakliye, büro taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, iller arası nakliye, uluslararası evden eve nakliye veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliye gereksinimleriniz konusunda AKTUR NAKLİYAT ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

ANKARA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

AKTUR NAKLİYAT, ANKARA'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR