ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT ANKARA

hizmetler - asansörlü evden eve nakliyat

 

Eşya Taşıma, her insan adına ağır ve komplike bir faaliyet durumunda bulunsa da nakliyat sektörü ve sistemsel gelişimler yardımı ile şimdiki dönemlerde kayda değer biçimde basitleşmiş ve emniyetli bir duruma ulaşmıştır.

 

Asansörlü ev nakliyat veya büro nakliyesi, söz konusu nakliyat şekillerinden bir tanesidir ve taşınma işlemini fazlasıyla kolay bir duruma getirmiştir. Nakliyesi sıkıntılı ve büyük tüm eşya ve malzemelerinin, asansör kullanılmak suretiyle icra edilen nakliyat aracılığıyla taşınmaları, nispeten az bir zamanda ve ayrıca nispeten emniyetli bir biçimde mümkündür. Asansörlü nakliyat kullanmakta olan nitelikli bir nakliye şirketi katkısı ile ev veya ofis taşıma eski zamanlardaki gibi zahmetli bulunmayacak ve deyim uygun olacaksa huzurlu olacaktır.

 

Asansör kullanılarak icra edilen eşya taşıma alanlarında kendi özel kurumsal mobil ve kurmalı asansörleriyle hizmet sunan kurumumuz, eşya ve yüklerinizin emniyetli bir biçimde transferlerini temin eder.

 

Asansörlü Evden eve taşıma süreçleri öncesinde eşya nakli programı yapılır. Nakliyesi yapılacak tüm eşya ve malzemelerin tespit edilmesi ile beraber taşıma asansörünün kullanımının gerekli olabileceği malzemelerin halinde, transfer planlamasına asansörlü taşıma hizmeti de ilave edilir. Asansör aracı kullanmak suretiyle birey kuvvetinin yetmeyeceği ağırlık ve irilikte bulunabilecek ev eşyaları, rahatça taşınabilir. Asansör kullanılarak yapılan eşya taşıma işlemleri, nispeten az zamanda bitirilebilir. Şahısların oldukça geniş bir zamanda taşıyabildiği mobilya ve beyaz eşyalar, asansör kullanılarak yapılan taşıma hizmetleri yardımıyla oldukça kısa bir süre zarfında istenilen mekanlarına taşınabilir.

Asansörlü evden eve nakliyat ücretleri, nakliyesi yapılacak dairenin bulunduğu mevkiye, katın yüksekliğine ve kullanılacak olan asansörlü taşıma vasıtasına göre farklılaşmaktadır. Maliyet işlemleri hakkında esas alınan nokta ise taşıma asansörünün kullanılacağı sürenin ne kadar uzun olduğudur.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

0312 376 37 38 0534 438 84 70 0539 345 86 69 0551 553 04 49

Ev nakliye, büro taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, iller arası nakliye, uluslararası evden eve nakliye veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliye gereksinimleriniz konusunda AKTUR NAKLİYAT ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

ANKARA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

AKTUR NAKLİYAT, ANKARA'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR