ANKARA İZMİR ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

ankara izmir arası şehirlerarasi- evden eve nakliyat

 

Şehirler arası taşımacılık, bölgesel taşımaya nispeten uzak mesafe barındıran taşımacılık biçimidir. Nakliye itibariyle ayrımı bulunmamaktadır. İllerarası taşımacılıkta kilometre önemli oranda fazladır. Bu gerekçeyle, sözü edilen gaye doğrultusunda kullanılacak olan nakliye kamyonlarının uzak mesafelere karşı korunaklı ve emniyetli yapıda bulunması icap etmektedir. İşletmemizin Ankara İzmir arası evden eve nakliyat amacıyla istihdam ettiği şehirler arası taşıma vasıtaları, sağlam ve güvencelidir.

 

Şehirler Arası Nakliye Ne Manaya Gelmektedir? Ne şekilde Yapılmaktadır?

Çağımız lojistik teknolojilerinin müspet kapsamda biçimlenmesiyle, çelik kasalı nakliye vasıtalarının kullanışlılığı ve dayanıklılığı çoğalmıştır. Şehirlerarası Nakliye işlemlerinde, eşya çeşitlerine göre çeşitlenen taşıtları istihdam eden organizasyonumuz, süratli ve emniyetli eşya taşıma organizasyonu arzetmektedir. Yurdumuzun tüm illerine iller arası taşıma hizmetleri sunan şirketimiz, vatandaşlarımızın isteklerine en kaliteli biçimde yanıt sunabilmek gayesiyle, mecburi anlamda ihtiyaç duyulabilecek koşulları uygulamaktadır. iller arası evden eve taşıma faaliyetlerinde, profesyonel personel istihdam edilmektedir. Aynı zamanda şirketimizin tatbik ettiği seçkin bir mekanizma neticesinde son derece hassas eşya taşıma hizmetleri yerine getirilmektedir.

 

Ankara İzmir Arası Evden Eve Nakliyat Hizmet kapsamı?

Yerinde İnceleme aşamasıyla taşımacılık süreçleri start alır ve gereken vasıta, eksper raporu ile saptanır. Anlaşma sonrası möble ve beyaz eşyalar teminat altına alınır. Kırılgan möble ve beyaz eşyaların kendine özgü paketleme materyalleriyle ambalajlanması ile öteki tüm eşya ve malzemelerin ambalajlanması aşamasından hemen sonra, asansör kullanılarak çelik kasalı vasıtaya, tüm eşya ve malzemeler yüklenir. Diğerlerinden önce büyük ve dayanıklı ev eşyaları istiflenir ve ardından kırılabilir eşya ve malzemeler yüklenir.

 

Çelik kasalı nakliyat vasıtalarımızın hassas yük nakliyesi hizmeti nedeniyle hususi bir tarzda imal edilmesiyle, illerarası taşımacılıkta tüm eşyalarınızın emniyeti tam anlamda temin edilmektedir.

 

Kurumumuz adına vatandaşlarımızın hizmetlerimizden memnun olması birikimimizin temel nedenidir.

 

İllerarası taşımacılık işlemlerinde, eşyaların paketlenmesi ile korunaklama faaliyetleri kendine özgüdür. Uzak mesafelerin problemleriyle eşyaların taşınacağı yörenin genel özelllikleri hesaplanır ve bunlara göre ambalajlama işlemleri tamamlanır. Ambalajlamadan itibaren araç içi istifleme süreci yapılır. Dikkatlice icra edilen ambalajlama ve araç içi yükleme sayesinde eşyalar hasar görmemektedir. İller arası taşıma konusunda mecburi olan tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibi, mesleklerinin gerektirdiği sahip olan şahıslardır. İşletmemizin ve elemanlarımızın temin etmiş olduğu yetki belgeleri neticesinde, yol güzergahında çıkabilecek tüm resmi ve gayriresmi problemler önceden böylece engellenmiştir. Kuruluşumuz tüm işlemlerde tedbirli işlem yapmaktadır.

 

İller arası nakliye maliyetleri, taşınılacak çevrenin mesafesi, çelik kasalı taşıma aracının niteliği, ihtiyaç duyulan ek seçenekler ve taşıma vasıtasının kapasitesi gibi durumlara göre değişiklik arzedebilir. Kuruluşumuz, Ankara İzmir arası evden eve nakliyat hususunda son derece ekonomik bir kapsamda maliyet belirlemektedir.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

0312 376 37 38 0534 438 84 70 0539 345 86 69 0551 553 04 49

Ev nakliye, büro taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, iller arası nakliye, uluslararası evden eve nakliye veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliye gereksinimleriniz konusunda AKTUR NAKLİYAT ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

ANKARA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

AKTUR NAKLİYAT, ANKARA'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR