PARÇA EŞYA TAŞIMA ANKARA

hizmetler - parça eşya taşıma

 

Evinizde bulunan eşyaların tamamını deği de bir kısmını taşıma düşüncesindeyseniz, veya bir mağaza gibi başka bir adresten her hangi bir eşyayı adresinize getirmek istediğinizde Aktur Nakliyat, profesyonel parça eşya taşıma hizmetiyle yine yanınızdadır.

 

Herhangi bir adreste var olan eşyaların bir kısmının bir nakliye şirketi vasıtası ile hasar almayacak bir şekilde bulundukları yerden farklı bir yere nakline parsiyel nakliye ya da parça eşya taşıma adı verilmektedir.

 

Evden Eve Nakliye sadece evlerinizde bulunan eşyaların nakledilmesi manasında olabileceği gibi, nakledilecekleri evde tüm eşya ve materyallerin tam olarak yerleştirilmesi biçiminde de gerçekleştirilebilmektedir. Aynı bunun gibi parça eşya taşımacılığında da dilerseniz firma personelimiz tarafından yerleştirme işlemi yapılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

0312 376 37 38 0534 438 84 70 0539 345 86 69 0551 553 04 49

Ev nakliye, büro taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, iller arası nakliye, uluslararası evden eve nakliye veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliye gereksinimleriniz konusunda AKTUR NAKLİYAT ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

ANKARA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

AKTUR NAKLİYAT, ANKARA'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR