ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT KEÇİÖREN

ankara keçiören asansörlü evden eve nakliyat

 

Keçiören asansörlü ev taşıma işlemlerinde altyapısında mevcut olan kurumsal mobil ve kurmalı asansörleriyle hizmet sunan şirketimiz, eşya ve yüklerinizin sağlam bir halde nakledilebilmelerini temin eder.

 

Asansörlü Nakliye süreçleri başlangıcında nakil planı yapılır. Nakliyesi yapılacak ev veya ofis eşyalarının tespit edilmesi ile beraber asansör aracının kullanımının gerekli olabileceği malzemelerin bulunduğu da belirlenmişse, nakliyat programına asansör aracı kullanılması da ilave edilir. Asansörlü nakliyat kullanımıyla birey kuvvetinin yetmeyeceği ağırlık ve hacimde bulunan eşya ve malzemeler, rahatça taşınabilir. Asansör kullanılarak yapılan taşımacılık operasyonları, nispeten az zamanda neticelendirilir. Bireylerin oldukça geniş bir zamanda taşıyabildiği eşya ve malzemeler, asansör kullanılarak yapılan nakliye hizmetleri yardımı ile az bir süre zarfında istenilen mekanlarına taşınabilir.

 

Keçiören Asansörlü taşımacılık ücretleri, binanın bulunduğu adrese, katın yüksekliğine ve kullanılacak olan asansörlü nakliye vasıtasına göre değişmektedir. Ücretlendirme işlemleri hakkında asli nokta ise taşıma asansörünün kullanılacağı sürenin uzunluğudur.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

0312 376 37 38 0534 438 84 70 0539 345 86 69 0551 553 04 49

Ev nakliye, büro taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, iller arası nakliye, uluslararası evden eve nakliye veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliye gereksinimleriniz konusunda AKTUR NAKLİYAT ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

ANKARA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

AKTUR NAKLİYAT, ANKARA'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR