ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT ANKARA

hizmetler - şehirler arası evden eve nakliyat

 

İller arası taşımacılık, şehiriçi nakliyeye nispeten daha geniş uzaklık barındıran lojistik biçimidir. Nakliye yönüyle ayrımı bulunmaz. Şehirler arası nakliyede uzaklık çoktur. Bu nedenden ötürü, sözü edilen gaye doğrultusunda sevk edilecek taşımacılık vasıtalarının uzak mesafelere karşı korunaklı ve güvenilir yapıda olması icap etmektedir. Kuruluşumuzun yararınıza sunduğu şehirler arası lojistik taşıtları, dirençli ve korunaklıdır.

 

Şehirler Arası Taşımacılık Ne manaya gelmektedir? Ne şekilde Sonuçlandırılır?

Çağımız nakliye yöntemlerinin müspet anlamda biçimlenmesiyle, çelik kasalı vasıtaların kullanışlılığı ve emniyetliliği yükselmiştir. İller arası Taşımacılık süreçlerinde, çeşitli vasıtaları istihdam eden kurumumuz, süratli ve güvenilir nakliye işlemleri arzetmektedir. Ülkemizin tüm illerine illerarası taşıma hizmetleri sunan şirketimiz, kişi ve kuruluşların taşınma taleplerine en ciddi biçimde yanıt sunabilmek adına, lüzumlu olacak ihtiyaç duyulabilecek koşulları ifa etmektedir. iller arası evden eve nakliye süreçlerinde, eğitimli bir kadro görevlendirilir. Bununla birlikte organisazyonumuzun tatbik ettiği üstün bir mekanizma neticesinde son derece güvenilir nakliye hizmetleri yerine getirilmektedir.

 

İllerarası Lojistik Nasıl İcra Edilir?

Eksper aşamasıyla nakliye süreçleri start alır ve lüzumlu olan nakliye aracı, eksper tarafından tespit edilir. Müşterimiz ile karşılıklı sözleşme akabinde ev eşyaları sigorta kapsamına alınır. Kırılgan tüm eşyaların kendine özgü paketleme materyalleriyle korunaklanması ile öteki eşyalarınızın korunaklanması aşamasından hemen sonra, asansör kullanılarak çelik kasalı vasıtaya, tüm eşya ve malzemeler yüklenir. Diğerlerinden önce büyük ve dayanıklı ev eşyaları yüklenir ve sonrasında kırılgan eşya ve malzemeler yüklenir.

 

Çelik kasalı transfer vasıtalarımızın hassas malzeme transfer işlemleri düşüncesiyle özgün bir biçimde imal edilmesiyle, illerarası taşımada ev eşyası emniyeti tam bir biçimde temin edilmektedir.

 

Organizasyonumuz adına Hizmet verdiğimiz kurum ve şahısların memnuniyeti potansiyelimizin temel nedenidir.

 

İller arası lojistik alanında, ambalajlama ile muhafazalama süreçleri kendine özgüdür. Uzak mesafelerin sorunları ile eşyaların taşınacağı yörenin iklimsel özelllikleri değerlendirilir ve bunlara göre eşyaların paketlenmesi işlemleri tamamlanır. Ambalajlama faaliyeti akabinde taşıma aracına yükleme süreci yapılır. Dikkatlice uygulanan ambalajlama ve istif sayesinde eşya ve malzemeleriniz tahribat almamaktadır. İllerarası taşımacılık konusunda zorunluluk arzeden tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibi, mesleklerinin gerektirdiği sahip olan bireylerdir. Kurumumuzun ve personelimizin sahip bulunduğu yetki belgeleri neticesinde, güzergahta çıkabilecek tüm resmi ve gayriresmi problemler önceden böylece engellenmiştir. Kuruluşumuz tüm aşamalarda itinalı hareket etmektedir.

 

İller arası nakliye ücretleri, taşınılacak yörenin mesafesi, çelik kasalı vasıtanın niteliği, talep edilen ek faaliyetler ve taşıma aracının tonaj kapsamı gibi durumlara göre değişiklik arzeder. İşletmemiz, şehirler arası nakliyat hususunda son derece ekonomik bir kapsamda ücret belirlemektedir.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

0312 376 37 38 0534 438 84 70 0539 345 86 69 0551 553 04 49

Ev nakliye, büro taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, iller arası nakliye, uluslararası evden eve nakliye veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliye gereksinimleriniz konusunda AKTUR NAKLİYAT ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

ANKARA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

AKTUR NAKLİYAT, ANKARA'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR