ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT ÇANKAYA

ankara çankaya asansörlü evden eve nakliyat

 

Çankaya asansörlü eşya taşıma faaliyetlerinde altyapısında mevcut bulunan kurumsal mobil ve kurmalı asansörleriyle hizmet sunan kurumumuz, eşya ve yüklerinizin sağlam bir halde transferlerini temin eder.

 

Asansörlü Evden eve nakliyat süreçleri başlangıcında eşya taşıma programı yapılır. Nakliyesi yapılacak malzeme ve materyallerin belirlenmesi sonrasında asansör aracının kullanımının gerekli olabileceği malzeme ve materyallerin halinde, nakliyat programına asansörlü taşıma hizmeti de ilave edilir. Asansörlü nakliyat kullanımı ile birey kuvvetinin kâfi olmadığı ağırlık ve hacimde bulunan eşya ve malzemeler, kolayca taşınabilir. Asansör kullanılarak yapılan eşya taşıma faaliyetleri, nispeten az zamanda bitirilebilir. Bireylerin oldukça geniş bir zamanda taşıyabildiği mobilya ve beyaz eşyalar, asansör kullanılarak yapılan taşıma hizmetleri yardımıyla kısa bir süre zarfında istenilen mekanlarına taşınabilir.

 

Çankaya Asansörlü nakliye ücretleri, taşınacak dairenin çevresel şartlarına, katın bulunduğu yüksekliğe ve kullanılacak olan asansörlü ev taşıma vasıtasına göre çeşitlilik gösterebilir. Fiyat belirlemede esas nokta ise asansör aracının kullanılacağı sürenin ne kadar uzun olduğudur.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

0312 376 37 38 0534 438 84 70 0539 345 86 69 0551 553 04 49

Ev nakliye, büro taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, iller arası nakliye, uluslararası evden eve nakliye veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliye gereksinimleriniz konusunda AKTUR NAKLİYAT ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

ANKARA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

AKTUR NAKLİYAT, ANKARA'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR