ANKARA KARS ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

ankara kars arası şehirlerarasi- evden eve nakliyat

 

İllerarası nakliye, şehiriçi taşımacılık işlemlerine nispeten uzak kilometre barındıran nakliye biçimidir. Nakliye yönüyle ayrımı bulunmamaktadır. İllerarası nakliyede kilometre çok daha fazladır. Bu gerekçeyle, söz konusu gaye adına kullanılacak olan nakliye kamyonlarının uzak mesafelere karşı korunaklı ve emniyetli yapıda olması icap etmektedir. Kurumumuzun Ankara Kars arası evden eve nakliyat gayesiyle istihdam ettiği iller arası taşımacılık kamyonları, sağlam ve korunaklıdır.

 

Şehirler Arası Taşıma Anlamı İtibarıyla Ne Demektir? Ne şekilde Yapılmaktadır?

Zamanımız taşımacılık yöntemlerinin müspet anlamda biçimlenmesiyle, çelik kasalı nakliye taşıtlarının kullanışlılığı ve emniyetliliği çoğalmıştır. Şehirlerarası Taşıma kapsamında, ev eşyası çeşitlerine göre özelleşen vasıtaları kullanmakta olan işletmemiz, seri ve sağlam nakliyat organizasyonu arzetmektedir. Memleketimizin tümüne iller arası taşımacılık hizmetleri sunan organizasyonumuz, yurttaşlarımızın taşınma isteklerine en ciddi biçimde yanıt sunabilmek konusunda, gerekli bulunan ihtiyaç duyulabilecek koşulları içselleştirmektedir. Şehirler arası evden eve taşımacılık işlemlerinde, tecrübeli personel görevlendirilir. Bununla birlikte şirketimizin tatbik ettiği üstün çalışma şekilleriyle son derece emniyetli taşımacılık işlemleri icra edilmektedir.

 

Ankara Kars Arası Evden Eve Nakliyat İşlemleri?

Yerinde İnceleme işlemiyle taşımacılık faaliyetleri start alır ve lüzumlu olan taşıma aracı, eksper raporu ile tespit edilir. Anlaşmanın ardından möble ve beyaz eşyalar teminat altına alınır. Kırılgan ev eşyalarının kendine özgü paketleme materyalleriyle korunaklanması ile öteki eşya ve malzemelerin ambalajlanması aşamasından hemen sonra, asansör kullanılarak çelik kasalı kamyon veya tıra, tüm eşyalar yüklenir. İlk önce hacimli ve mukavemetli mobilyalar yüklenir ve ardından kırılabilir ev eşyaları ve cihazlar yüklenir.

 

Çelik kasalı vasıtalarımızın ev eşyası nakliyesi hizmeti nedeniyle kapsamlı çerçevede imal edilmesiyle, illerarası taşımada ev eşyası emniyeti tam bir biçimde temin edilmektedir.

 

Şirketimiz adına vatandaşlarımızın hizmetlerimizden memnun olması asıl hedefimizdir.

 

İller arası nakliye faaliyetlerinde, ambalajlama ile korunaklama faaliyetleri ayrıcalıklıdır. Uzak güzergahların sıkıntılarıyla yerleşilecek yörenin fiziki durumu değerlendirilir ve bu doğrultuda eşyaların paketlenmesi metodları uygulanır. Eşyaların paketlenmesi süreci akabinde araç içi istifleme faaliyeti yapılır. Dikkatlice uygulaması yapılan ambalajlama ve yükleme sayesinde eşya ve malzemeleriniz zarara karşı muhafaza edilmektedir. İller arası taşıma konusunda zorunluluk arzeden tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz deneyimli, mesleki belgelere sahip olan bireylerdir. İşletmemizin ve kadromuzun temin etmiş olduğu yetki belgeleri neticesinde, güzergahta çıkabilecek tüm resmi ve gayriresmi sıkıntılar önceden böylece engellenmiştir. Kuruluşumuz tüm işlemlerde özenli işlem yapmaktadır.

 

İllerarası nakliye ücretleri, taşınılacak bölgenin mesafesi, çelik kasalı taşıtın durumu, talep edilen ek faaliyetler ve taşıma aracının kapasitesi gibi hallere göre farklılık arzeder. Şirketimiz, Ankara Kars arası evden eve nakliyat hakkında son derece elverişli bir kapsamda maliyet belirlemektedir.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

0312 376 37 38 0534 438 84 70 0539 345 86 69 0551 553 04 49

Ev nakliye, büro taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, iller arası nakliye, uluslararası evden eve nakliye veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliye gereksinimleriniz konusunda AKTUR NAKLİYAT ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

ANKARA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

AKTUR NAKLİYAT, ANKARA'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR