ANKARA ÇEŞME ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

ankara çeşme arası şehirlerarasi- evden eve nakliyat

 

Şehirler arası taşıma, şehiriçi nakliyeye nispeten uzak kilometre barındıran nakliye biçimidir. Nakliyat anlamında ayrımı bulunmaz. İllerarası taşımacılıkta uzaklık önemli oranda fazladır. Bu gerekçeyle, sözü edilen gaye doğrultusunda kullanılacak olan nakliye kamyonlarının uzak mesafelere karşı korunaklı ve sağlam yapıda olması gerekmektedir. Kuruluşumuzun Ankara Çeşme arası evden eve nakliyat gayesiyle istihdam ettiği şehirler arası nakliye kamyonları, sağlam ve korunaklıdır.

 

Şehirler Arası Nakliye Ne Manaya Gelmektedir? Ne şekilde Neticelendirilir?

Zamanımız taşıma uygulamalarının müspet anlamda biçimlenmesiyle, çelik kasalı nakliyat vasıtalarının kullanışlılığı ve emniyeti fazlalaşmıştır. İllerarası Nakliye kapsamında, çeşitli kamyonları istihdam eden teşekkülümüz, seri ve emniyetli nakliye etkinlikleri arzetmektedir. Ülkemizin her tarafına şehirlerarası taşımacılık hizmetleri sunan organizasyonumuz, hizmet arz ettiğimiz kuruluş ve bireylerin taşınma isteklerine en sağlam biçimde yanıt sunabilmek amacıyla, mecburi anlamda ihtiyaç duyulabilecek koşulları içselleştirmektedir. İllerarası evden eve taşıma süreçlerinde, tecrübeli personel görevlendirilir. Aynı zamanda işletmemizin tatbik ettiği elit bir mekanizma neticesinde son derece sağlam eşya taşıma işlemleri icra edilmektedir.

 

Ankara Çeşme Arası Evden Eve Nakliyat Aşamaları?

Yerinde İnceleme aşamasıyla taşımacılık faaliyetleri start alır ve gereken araç, eksper tarafından tespit edilir. Anlaşma sonrası mobilyalar ve beyaz eşyalar sigorta kapsamına alınır. Kırılabilir malzeme ve materyallerin kendine özgü paketleme materyalleriyle korunaklanması ile öteki eşyalarınızın ambalajlanması aşamasından itibaren, asansör kullanılarak çelik kasalı kamyon veya tıra, tüm eşyalar istiflenir. İlk önce büyük ve dayanıklı mobilyalar istiflenir ve ardından kırılgan ev eşyaları istiflenir.

 

Çelik kasalı kamyon, kamyonet ve tırlarımızın ev eşyası transfer işlemleri sebebiyle kapsamlı bir formda imal edilmesiyle, illerarası taşımacılıkta tüm eşyalarınızın emniyeti tam anlamda temin edilmektedir.

 

Organizasyonumuz adına vatandaşlarımızın memnuniyeti potansiyelimizin asıl nedenidir.

 

İller arası nakliye kapsamında, eşyaların paketlenmesi ile kılıflama süreçleri ayrıcalıklıdır. Uzak mesafelerin sorunları ile yerleşilecek çevrenin fiziksel durumu değerlendirilir ve bunlara göre ambalajlama metodları uygulanır. Eşyaların paketlenmesi faaliyeti akabinde araç içi istifleme süreci yapılır. Titizlikle uygulanılan ambalajlama ve araç içi yükleme sayesinde malzemeleriniz tahribat almamaktadır. İllerarası nakliye konusunda zorunluluk arzeden tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz alanlarında uzman, mesleki belgelere sahip olan soförlerdir. İşletmemizin ve kadromuzun sahip bulunduğu yeterlilik belgeleri neticesinde, yol güzergahında olabilecek tüm resmi ve gayriresmi sıkıntılar önceden böylece engellenmiştir. Kurumumuz tüm işlemlerde tedbirli işlem yapmaktadır.

 

Şehirler arası nakliye maliyetleri, taşınılacak yörenin mesafesi, çelik kasalı taşıma aracının niteliği, talep edilen ek seçenekler ve taşıma vasıtasının tonaj kapsamı gibi koşullara göre farklılık gösterebilir. Şirketimiz, Ankara Çeşme arası evden eve nakliyat hakkında son derece müsait bir kapsamda ücretlendirme yapmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

7/24 İLETİŞİM

0312 376 37 38 0534 438 84 70 0539 345 86 69 0551 553 04 49

Ev nakliye, büro taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, iller arası nakliye, uluslararası evden eve nakliye veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliye gereksinimleriniz konusunda AKTUR NAKLİYAT ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

ANKARA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

AKTUR NAKLİYAT, ANKARA'DA ŞEHİRİÇİNDE OLDUĞU GİBİ, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA DA SİZLERLEDİR